HG čističe odpadů

a změna  jejich dávkování

Změna dávkování u HG čističů odpadů

S potěšením si Vám dovolujeme oznámit, 

že u vybraných HG čističů odpadů měníme doporučené dávkování a zkracujeme deklarovanou dobu, za jakou se dostaví očekávaný výsledek.

Nezávislé testy SGS ukázaly, že naše HG čističe odpadů dosahují bezkonkurenčně nejlepších výsledků v odstraňování ucpání a usazenin již po 5 minutách.

S vědomím toho, že krátká čekací doba je pro zákazníky důležitá, se HG rozhodlo zvýšit dávkování z 300 ml na 500 ml a zkrátit tak dobu aplikace z 30 minut na 5 minut.

Nové dávkování uvolňuje i potenciální zbytky ucpání a řadí nás tak na vrchol testovaných výrobků v naprosto nejkratším čase.

Čističe odpadů (těchto výrobků se změna dávkování týká):

HG1390527

HG tekutý čistič odpadů 0,5 l

účinný čistič odpadů

HG tekutý čistič odpadů je jedinečný, bezpečný, avšak velice silný čistič odpadů, který nabízí  mnoho výhod.

HG1391027

HG tekutý čistič odpadů 1  l

účinný čistič odpadů

HG tekutý čistič odpadů je jedinečný, bezpečný, avšak velice silný čistič odpadů, který nabízí  mnoho výhod.

HG540100127

HG gelový čistič odpadů 1 l

gelový čistič odpadů, který čistí bez rozstřikování

HG gelový čistič odpadů není jen obyčejný gelový čistič! Je to jedinečný, bezpečný a vysoce účinný gelový čistič, který je připraven k okamžitému použití. 

V naší nabídce samozřejmě máme i další čističe odpadů (těchto výrobků se změna dávkování netýká):

HG4811027

HG tekutý bio čistič kuchyňských odpadů 1 l

účinný a přírodní tekutý čistič dřezového odpadu

V důsledku oplachování zbytku jídel, tuku a oleje dochází v kuchyni často k ucpání potrubí. HG tekutý bio čistič kuchyňských odpadů působí na bázi přírodních mikroorganismů, které rozkládají látky blokující odpad, takže je lze použít pro každé ucpání. 

HG3431027

HG duo tekutý čistič odpadů
2 x 500 ml

účinný čistič odpadů

Specialisté ze společnosti HG speciálně vyvinuli HG tekutý duo čistič odpadů na nejúpornejší ucpávání způsobené zbytky tuku a jídla (kuchyňský odpad) nebo vlasy, zubní pastou, zbytky mýdla nebo kožního tuku (sanitární odpad). Nepotřebujete již instalatéra! 

HG6240527

HG odstraňovač zápachu z odpadů 1 l

účinný čistič odpadů

Odpady mohou zapáchat, jelikož špína se usazuje na stěnách potrubí! HG odstraňovač zápachu z odpadu dokonale odstraňuje znečištění, které způsobuje tento zápach,takže váš odpad bude zase vonět svěže.

HG667045127

HG čistič odpadů ucpaných vlasy 1 x 200 ml, 1 x 250 ml

rychlé uvolnění sprchových odtoků

V koupelně jsou vlasy příčinou ucpání odtokových potrubí umyvadla, sprchy i vany. Toto ucpání se ješte zhoršuje díky zbytkům mýdla, kožního tuku a zubní pasty, které na vlasech ulpívají.

Naše produkty byly již v minulosti hromadně testovány nezávislou organizací TÜV, ve které  dosáhly pozitivních výsledků. U těchto produktů naleznete TÜV označení na zadní straně etikety.